Contact

1. Program Telefonic si Magazin :

Call Center : 0748.405.954

Luni-Vineri : 08:00 – 21:00

Sambata : 09:00 – 20:00

Duminica : Inchis

Comenzile plasate in site sunt tratate cu prioritate.

2. Departament de asistenta clientii pe email :

( nu trimiteti cereri de oferta pe mai multe adrese de email )

0748.405.954 - Tasta 1

Bogdan : bogdan@autolux.ro

Vintila : vintila@autolux.ro

Rares : rares@autolux.ro

Tudor : tudor@autolux.ro

Catalin : catalin@autolux.ro

3. Cerere informatii despre o Comanda Plasata:

Pentru a primi informatii despre o comanda plasata completati formularul din linkul de mai jos :

Formular aici : http://www.autolux.ro/formular-informare-expeditie

In linkurile de mai jos puteti gasi numarul de telefon al curierului prin care am expediat pe zona dumneavoastra !

Contact agentii teritoriale Urgent Courier : https://www.urgentcargus.ro/articol/162/agentii-teritoriale

Contact agentii teritoriale Nemo Courier : http://www.nemoexpress.ro/

Contact agentii teritoriale Fan Courier : http://www.fancourier.ro/contact/agentii/

4. Formular de Returnare Produse :

Pentru a returna un produs , va rugam completati Formularul de Returnare

Formular aici : https://www.autolux.ro/formular-returnare-produse/

5. Formular de expediere la Garantie :

Pentru a trimite la garantie un produs va rugam completati formularul de intrare in Garantie

Formular aici : http://www.autolux.ro/formular-expediere-la-garantie/

6. Conducere , colaborari si parteneriate :

Director : Henegariu Daniel

Mail : office@autolux.ro

Date Firma:

Firma : SC PROMOTOR SRL 2002 – 2014

Adresa : Str. 1 Mai Nr.314 Loc. Sebes Jud. Alba ( Drumul Petrestiului , cladire mov , stanga )

Date firma: RO 14490581 J01/97/2002

Cont Bancar: RO11 BRMA 0999 1000 4409 6778

BANCA ROMANEASCA SEBES

Director : Henegariu Daniel

Email : henegariu_daniel@yahoo.com

Plati Externe :

CONT EURO : RO11 BRMA 0999 1000 4965 8564

COD SWIFT : BRMA ROBU

Specificul Firmei:

- Importator de Piese ,Accesorii Auto & Produse Tuning.

- Distribuitor de Piese Accesorii Auto & Produse Tuning.

- Cea mai mare gama de produse online – 150.000 Accesorii – 2,5 milioane Piese.

- Avem peste 10 ani de activitate in comert , servicii si productie.